Eladó Oladi plató, Kapor utca | 93 m²-es, még nem lakott nappali + 3 szobás otthon, 528 m²-es telekrésszel Ár: 96 900 000,- Ft

Ingatlan adatai:
Hiv. szám:KH1806Ügyintéző: Kiss Balázs
+36 70/541-1458
Megye:VasÁllapot:Új ép.
Település:SzombathelyÉpítés éve:2026
Típus:HázTájolás:ÉK
Szobaszám:3Fűtés mód:Gáz (cirkó)
Lakóterület:92 m2Telek terület:528 m2
Emelet:N/AErkély:
Terasz:
Lift:
Nincs
Van: 12 m2
Nincs
Építési mód:TéglaGarázs:Kocsibeálló:Nincs
Van
Ingatlan adatai:
Hiv. szám:KH1806
Ügyintéző: Kiss Balázs
+36 70/541-1458
Megye:Vas
Állapot:Új ép.
Település:Szombathely
Építés éve:2026
Típus:Ház
Tájolás:ÉK
Szobaszám:3
Fűtés mód:Gáz (cirkó)
Lakóterület:92 m2
Telek terület:528 m2
Emelet:N/A
Erkély:
Terasz:
Lift:
Kert kapcsolat:
Nincs
Van: 12 m2
Nincs
Nincs
Építési mód:Tégla
Garázs:
Kocsibeálló:
Nincs
Van

Megjegyzés:

Eladó Oladi plató, Kapor utca | 92 m²-es, még nem lakott nappali + 3 szobás otthon, 528 m²-es telekrésszel

KIZÁRÓLAG IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN!

Szombathely egyik kedvelt, családi házas részén, az Oladi platón, a Kapor utcában kínálunk eladásra egy 2026-ban elkészült, még nem lakott, 92 m²-es, nappali + 3 szobás, külön bejáratú ingatlant528 m²-es saját használatú telekrésszel, 12 m²-es terasszal és gépkocsi-beállási lehetőséggel.

Az ingatlan hivatalos besorolása lakás, kialakítását és használatát tekintve azonban inkább egy önálló családi ház érzetét nyújtja: külön bejárattal rendelkezik, nincs falszomszéd, valamint a telekrészt másik ingatlan megközelítését szolgáló szolgalmi út sem terheli. Ez a kialakítás az átlagos ikerházi megoldásokhoz képest lényegesen nagyobb privát életteret biztosít.

FŐBB JELLEMZŐK:

- 92 m² lakótér

- nappali + 3 külön szoba

- 528 m²-es telekrész

- 12 m²-es terasz

- külön fürdőszoba és WC

- tároló/gépészeti helyiség

- külön bejárat

- gépkocsi-beállási lehetőség

- még nem lakott, elkészült belső terek

- modern, háromrétegű üvegezésű nyílászárók

- minden helyiségben motoros, antracit alumínium redőny távirányítással

- padlófűtés

- kondenzációs Bosch gázkazán

- klíma

- 15 cm-es homlokzati hőszigetelés

- vízlágyító rendszer előkészítve

- a gépészeti helyiségben dupla mosógépkiállás

A lakás praktikus elrendezésének köszönhetően a nappali mellett három különálló szoba áll rendelkezésre, így családok számára, illetve dolgozó- vagy vendégszoba kialakítására is ideális választás.

A konyhába az új konyhabútor már beépítésre kerül, főzőlappal és mosogatótálcával. A beépíthető hűtőszekrény és sütő, valamint a mosogatógép helye kialakított, ezek a készülékek nem képezik a vételár részét. (A konyháról látványterv is készült, mely a képek közt található.)

A fürdőszoba és a külön WC elkészült, a szükséges szaniterek, csaptelepek és tükrök felszerelésre kerülnek. A konyhabútoron kívül az ingatlan bútorozatlanul kerül átadásra, így az új tulajdonos saját ízlésének megfelelően rendezheti be.

MŰSZAKI TARTALOM:

Az épület hagyományos téglaépítésű, 30 cm-es külső falazattal és 15 cm-es homlokzati hőszigeteléssel készült. A korszerű műanyag nyílászárók kívül antracit, belül fehér színűek, háromrétegű hőszigetelő üvegezéssel.

A komfortos hőérzetről padlófűtés és Bosch kondenzációs gázkazán, a nyári hónapokban pedig klímaberendezés gondoskodik.

Külön figyelmet érdemelnek a minden helyiségben felszerelt motoros antracit alumínium redőnyök, melyek távirányítóval működtethetők.

A vízlágyító rendszer kiépítése elő van készítve, így igény esetén a gépészeti helyiségben egyszerűen csatlakoztatható. Ugyanitt dupla mosógépkiállás is rendelkezésre áll.

KÜLTÉR – SAJÁT IGÉNYEKRE ALAKÍTHATÓ:

Az ingatlan belső tere gyakorlatilag elkészült, a külső területeken azonban még van lehetőség arra, hogy az új tulajdonos saját elképzelései szerint alakítsa ki környezetét.

Igény és külön megállapodás szerint szóba jöhet többek között a füvesítés, a bejárat és az autóbeálló kialakítása, illetve egyéb udvari munkák elvégzése is.

528 m²-es telekrész megfelelő méretet biztosít kert, pihenőrész, játszótér vagy további udvari funkciók kialakítására.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye, hogy elkészült, még nem lakott otthonról van szó: nem kell hónapokat várni az építkezés befejezésére, ugyanakkor az új tulajdonos egy olyan ingatlanba költözhet, amelyet előtte még senki nem használt.

Teljes körű hitelügyintézéssel segítjük vásárlóinkat!

A finanszírozási és az aktuálisan igénybe vehető állami támogatási lehetőségekről személyre szabott tájékoztatást biztosítunk.

További információért, vagy személyes megtekintésért keressen bizalommal!

!
!

Érdeklődés

Az alábbi mezőket hibásan töltötte ki:



Adatvédelmi tájékoztató megtekintése

Vissza az előző oldalra
K&HCib BankERSTE BankMBH BankOTP BankUniCredit BankRaiffeisen BankMagNet BANKDuna Bank MBH Csoport